Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Çalar Saat  >  Güncel Yazı

Küresel Para Canavarı

Tarafından   /  28 Kasım 2013  /  2 Yorum

No Gravatar

Faiz üzerine kurulu, suni ve dünya insanlarını köleleştirerek zenginleşme üzere kurgulanmış küresel finans sisteminin bir takım kodlarını ifşa etmek amacıyla Anahtar.tv’nin hazırladığı blog video programı Çalar Saat’in 3. bölümüne, Türkiye’nin önemli ekonomi gazetecilerinden Erkan Öz konuk oldu.
 
Hamza Yardımcıoğlu’nun sorularını yanıtlayan Öz, küresel finans sisteminin oyunlarına değindi ve çok çarpıcı öngörülerde bulundu. Eskimiş mevcut sistemin, devasa bir küresel ekonomik kriz ile yakın zamanda çökeceğini ve bunun yerine yeni bir dünya düzeninin kurulacağını anlattı. Batı siyasetinin “Yeni Dünya Düzeni” mottosunu çağrıştıran bu geçiş sürecinde çok dikkatli olunması gerektiğine işaret eden Erkan Öz, önemli bilgiler verdi.
 
 

 
 
Çalar Saat Birinci Bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.
 
Çalar Saat İkinci Bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
2 Yorum yazarları
uykusuz uyanıktuğrul zeki Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tuğrul zeki
Üye
tuğrul zeki

Demekki cebimizdeki paranın sadece 10/1’i gerçek değerde.ne kadarda fakir bi dünyada yaşıyoruz.
Her patlayan balon,bir sonrakine yük olarak biniyo.ve bu oluşan zarar yine bizim cebimizdeki 10/1 lik gerçek parayla telafi edilincede malum krizler ve çöküşler kaçınılmaz.
Çok doğru ve yararlı bir ropötaj olmuş.emeğinize sağlık.
Teşekkürler.

uykusuz uyanık
Ziyaretçi
uykusuz uyanık

emin olunuzki ekonominin tek doğru tanımı şudur:dünyayı yönetenlerin,diğerlerine reva gördüklerini kabul ettirmek için yaptıkları söyledikleri herşeye ekonomi denir.
para ise aynı kesimin kontrolü garantilemek amacı ile icad edip bizlere kanıksattığı kağıttan kafeslerimizdir.öyle yaman çelişkidirki,ronoldoyu 4 ayda öldürebilecek bir işi,karın tokluğuna yapan bir maden işçisi,çocuğu yada eşi tarafından rahatça parasızlıkla suçlanabilir.dünyayı yönetenler hiç değişmedi,başta kendilerine tanrı dediler.kitleler biraz düşündü ardından uyandılar.sonra kral oldular insanlar yine yemedi.şu ara isimleri patron yerseniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →