Yazar: 10:26 Duyurular, Manşet Haberler • 3 Yorum

Serhat Ahmet Tan’dan yeni kitap

Zaman yolcusu Hızır kitabının yazarından olay yaratacak yepyeni bir kitap başlığıyla sunulan “Zamanın sahibi Zülkarneyn” kitabı çıktı.

 

Daha önce ki kitaplarında da birçok esrarengiz konuyu ve kişiyi aydınlatmaya çalışan Serhat Ahmet TAN bu sefer “Zamanın sahibi Zülkarneyn” ismiyle Allah’ın katından ilim verdiği bir kul olan Zülkarneyn’i bizlere tanıtmaya çalışıyor. Kitabın tanıtım yazısı ise bir hayli merak uyandırıyor. İşte kitabın tanıtım yazısı:

Yahudi alimleri Hz. Muhammed’e üç soru sordular. Eğer dediler, bu sorulara cevap verebilirse o Allah’ın peygamberidir. Fakat cevap veremezse yalancı ve sahtekârdır. Bu sorulardan bir tanesi doğuya ve batıya yolculuk yapan adamın kim olduğuyla ilgiliydi.

Hz. Muhammed soruları aldı, tamam, dedi. Onbeş gün boyunca ses seda çıkmadı. Bu arada soruyu soranlar Peygamberin cevap veremeyeceğini düşünerek alay etmeye başladılar. Ama sonunda Kehf Suresi’nin ayetleri; “Sana Zülkarneyn’den sorarlar: De ki: Size ondan bir hatıra okuyacağım.” diye inmeye başladı.

İşte, uzay-zamanda dolaşan ve dünyada hiç kimseye verilmemiş yetkilerle donatılmış olan bu insanın kim olduğuyla ilgi bilgiler, böylece aktarılmaya başlanmış oldu.

 

Kitap Çekilişi

Ayrıca Serhat Ahmet TAN çekilişe katılan 5 kişiye kitabını imzalı olarak hediye edilecektir.

Çekilişe katılmak için buraya tıklayınız.

 

Kitabı online satın alabileceğiniz adresler:

 

KitapYurdu

 

Dnr

 

İdefix

 

Zamanın Sahibi Zülkarneyn Kapak

Zamanın Sahibi Zülkarneyn Arka Kapak

(Visited 3 times, 1 visits today)
Kapat
Yandex.Metrica