Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Politika  >  Güncel Yazı

Anahtar.Tv’ye gelen faşist yorumlar

Tarafından   /  30 Temmuz 2012  /  8 Yorum

No Gravatar

Fikrine ve sözüne güvenen, o fikre ve söyleme yapılan saldırılardan kormaz; dik duruşunu sürdürür. Anahtar.tv’nin yayına başladığı günden beri yapageldiği budur. Bu yüzdendir ki yayınladığımız makale ve özel haber dosyalarının altındaki okuyucu yorumları bölümüne yazılan tüm yorumları -küfür içerenler hariç- yayınlıyoruz; bunların bazıları bize açık saldırı niteliğinde olsa bile…

Bize saldırı niteliğinde olan, faşist, devletçi ve nefret dolu yorumları bile hiç çekinmeden yayınlıyoruz. Çünkü biz susturmayız; isteriz ki sözün hem değerlisi hem de değersizi görülsün, mukayese edilsin; kötü söz, iyinin değerinin anlaşılmasına hizmet etsin.

Bilinsin ki bu bahsettiğim yorumlara cevap vermiyor oluşumuz; sorulan soruların, cevap için tenezzüle değer olmayışıdır.

20 Mayıs 2012’de yayınladığımız bir yazımızda kullandığım şu cümleyi hatırlarak noktayı koymak isterim:

Hakkaniyetli olmak adına tüm kurumlarla, kişilerle ve toplumla ters düşmeyi göze alarak sürdüre geldiğimiz yayıncılık anlayışını muhafaza etmek niyetindeyiz.

Hamza Yardımcıoğlu

  • Yayınlanan: 7 sene önce 30 Temmuz 2012
  • Tarafından:
  • Son Düzenlenen: Ağustos 15, 2012 @ 12:42 am
  • Kategoriler: Politika

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
8 Yorum yazarları
YRDNR GLMSRa.kadir kılavuzhasansemihserkan ereğli Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Baran
Ziyaretçi
Baran

Türk milliyetçileri ne kadar faşistse Kürt milliyetçileride o kadar faşisttir. Bu tamamen kişisel bir görüştür sizin yazılarınızı takip ediyorum iyi bir insan olduğunuzu düşünüyorum ama şu an devletin Kürt vatandaşlara karşı bir baskısı olduğunu düşünmüyorum.

ayhan
Ziyaretçi
ayhan

Sanirim bu haber ben dun yorum yazdiktan sonra cikti ki bana yazilmis gibi hissettim oncelikle fasist degilim Elhamdulillah muslumanim burdan sanirim anliyan anlar dinimizde fasistlik yoktur aksine adaletli olmak vardir bu sozude sizlere yaziyorum onuda siz anlarsiniz evet turkum olmaklada gurur duyarim 1000 sene adalet dagitan ecdadin torunlarindanim o ecdad ki dunyayi adaletle doldurmustur 3 tane kitap okuyup 4 senede universite bitiren yeni yetme gencler se bunu anliyamazlar cunku onlarin bakmasi sadece at gozluguyle olmaktadir acikca yazayimda bazi okumus cahiller belkide anlar bilinmez ama o ecdad olmasaydi su an belkide kurt diye bir milletde olmazdi dusunuz 1000 sene oncesini milliyetci… Devamını Oku »

serkan ereğli
Ziyaretçi
serkan ereğli

ayhan bey, her zamanki gibi bir internet tarihçisine cevap yazmakta bıraktınız beni. bu saçma oyurumu yazarken harcadığınız zamanı, osmanlı padişahlarının mektupları ve haritalarını araştırarak geçirseydiniz, bu gün güneydoğu anadolu topraklarının o belgelerde KÜRDİSTAn olarak geçtiğini görürdünüz. elbette bu ülkeyi böldürmeyeceğiz ve küçültmeyeceğiz fakat bu ülkenin sınırlarının genişleyeceği ve büyümeyeceği ne malum… sayın Serhat ahmet tan beyin yazılarını okumanızı tercih ve tavsiye ederim…

semih
Ziyaretçi
semih

faşist yorumdan kastınız Türk milleti ve devleti hakkında savunan yazılar yazmak mı ? yazılarınızı konular hakkındaki yorumlarınızı beğenerek ilgi ile takip ediyorum. lakin benim rahatsız olduğum konu bakın kürtlere neler yapıyor bakın ne acılar çekiyorlar asker neler yapmış polis ne işgenceler etmiş tarzı yaklaşımlar. yani en son yayımladığınız bir haber de sınır ihlalinde bulunan 30 kadar kaçakcının şehit olarak verildiği haberdi. tek soru tek cevap bizim karakolumuza askerimize polisimize baskın yapan binlerce anneyi eşi evladı ortada bırakıp göç eden insanlarımızı vuran şehit eden ankaradan mı çıkmıştır yola. aynı yolla aynı katırlarla silah taşıyarak gelmemişmidir. ben kürt milletinin karşında değilim. ama… Devamını Oku »

hasan
Ziyaretçi
hasan

semih bey size katılıyorum, bende videoyu izledim. videoda olaya köylülerin tarafından bakılıyor. zaten amaç Oradaki vatandaşların tabiri caizse gazını almak, bu konuda bir kamuoyu oluşmaması kürt halkında bir aciziyet uyandırırdı. Bu belgesel anahatartvnin yapımı olmadığından bütü suçu bu kanala atamıyorum çünkü çok iyi haberler yapıyorlar. ve Bu sitede yazan her yazarın aynı fikirde olduğunuda düşünmüyorum

a.kadir kılavuz
Ziyaretçi
a.kadir kılavuz

Hitler fotosuda cuk diye oturmuş..neo nazilerdendemi eleştiri aldınız yoksa :))

YRDNR GLMSR
Ziyaretçi
YRDNR GLMSR

Yazı çok güzel diye yazacaktır. Yorumlarımızı rahatlıkla yazıyoruz. Yorumlanıyordu da diyecektim. 3 yıl geriden okumanın sıkıntısı sanırım. Geçde olsa. Her sabah 2-3 yazıyı okuyup yorum yapıyorum. Küçük bir Çocuk Hikâyesi anlatmak istiyorum. İki Çita Yavrusu varmış. Yolda giderken, Kocaman bir Sucuk buluyorlar. Ortadan bölüp, yiyelim diyor. İki Kardeş. Ta o sırada. Onları izleyen Sırtlan, Koşarak geliyor. – Durun, Durun. Siz iki Küçük kardeşsiniz. Bölüp Paylaşamazsınız, ben size yardım edeyim diyor. Tam Ortadan Bölerken, bilerek bir tanesininkini iki parmak fazla bölüp veriyor. Kendisine bir lokma eksik gelen Çita Yavrusu, Diğerine bakıp. – Aaaa Kardeşime biraz fazla kaçmış diyor. Hemen Sırtlan,- Üzülmeyin.… Devamını Oku »

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →