Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Duyurular  >  Güncel Yazı

Serhat Ahmet Tan 28 Eylül Günü TNT’de

Tarafından   /  26 Eylül 2011  /  21 Yorum

No Gravatar

serhat ahmet tan

Araştırmacı yazar Serhat Ahmet Tan bu Çarşamba (28.09.2011), saat
23:00’da TNT kanalında, canlı yayınlanan Hayatın Şifreleri isimli
programda Ömer Çelakıl’ın konuğu oluyor ve kadim gizemler masaya
yatırılıyor…

İnternet üzerinden seyirci sorularının da alındığı programda Serhat
Ahmet Tan merak edilen bir çok soruyu yanıtlayacak ve gündeme ilişkin
çarpıcı tespitlerini açıklayacaktır.

Anahtar.tv

www.anahtar.tv

21
Kimler Neler Demiş?

avatar
12 Yorum konuları
9 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
7 Yorum yazarları
hemicudaSerhat Ahmet Tansemihosmanmehmet Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ömer Can Talu
Yönetici

Sabırsızlıkla bekliyoruz Serhat abi.

sibel durur
Ziyaretçi

Çarşamba akşamını sabırsızlıkla bekliyorum.Sizin engin bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız çok güzel bu ülkenin sizin gibi beyinlere gerçekten ihtiyacı var.

mehmet
Ziyaretçi

Ahmet bey o prograda bol bol reklam verip sözünüzü yarım bırakırlar az sonra az sonra diye diye program biter. Sizi takip açısından ise nerede program yaparsanız buradan haber verirseniz sizi takibimiz kolaylaşır.

semih
Ziyaretçi
semih

sizden özellikle rica ediyorum serhat bey. tüm tv programlarının video görüntüsünü siteye aktarırmısınız. kolayca ulaşabilmek adına. hem bir arşiv niteliğinde olur hemde kesik kesik izlememiş oluruz

osman
Ziyaretçi

programı izledik ve işin gerçegi pekte tatmin olmadık zira serhat bey konuları tamamlama ve anlatma imkanını bulamadı maalesef.Programdaki anlatmaya çalıştıgı konuları burdan anlatırsa memnun oluruz kafamızda bir çok soru bıraktı.saygılar

semih
Ziyaretçi
semih

serhat bey öncelikle sizi merakla bekleyen hatırı sayılır bir kitle var. Ve işin gerçeği garip progrmlarda kuru gürültü yapan kişilerin arasında beklemiyorduk sizi.ilkokul düzeyinde bir tartışma yapılsa inanıyorum ki daha anlaşılır bir program olurdu.Cidden programın bir bölümünde konu nedir konuşan kimdir bahis mevzunu dahi anlamadık. Dikkat ettiğim bir nokta ise siz ne zaman konuya girseniz bir şekilde söz arasına girilip başka birine evet siz ne düşünüyorsunuz diye sorulmasıydı.Yada bunları zaten biliyoruz tavrı takınan cahil bir kitlenin olay yerinde olmasıydı. Ciddi mana da sıkıntılı bir programdı.Dileğimiz ve isteğimiz odur ki illa bir programa katılmaya gerek yok. kendi yapımınız olan bir video… Devamını Oku »

Serhat Ahmet Tan
Üye

Bana değer verip takibeden bütün arkadaşlarım proğram ile eleştirilerinizde çok haklısınız bundan sonra daha seçici olacağıma söz veriyorum bu eleştirileri aslında tnt kanalına yapabilseniz belki bir faydası olabilir

semih
Ziyaretçi
semih

konuya göstermiş oldugunuz alaka için teşekkür ederim. Sorumlu kişilere şikayet bildirimlerimizi gönderdik.Ne kadar sorumluluk sahibiler onu bilemiyorum.

saygılarımla.

osman
Ziyaretçi

İllumunatı ile ilğili yorumlarınızı gerçekten çok bekledik ama maalesef buna imkanınız olmadı.benim kanaatim illumanti sitesindeki zaman ile ilğili olarak 7 aralık hicri 1433 yılının aşura gününün yani 5 aralıgın 2 gün sonrası demekki kendilerince önlem alamaz veya degiştirme imkanı bulamazlarsa bu tarihlerde çok önemli bir gelişme olacak.Bu gelişme islam alemi ve insanlık adına hayırlı bir gelişmedir ve bundan rahatsızlık duydukları için bu geri sayma işlemini başlatarak dünyadaki tüm şer odaklarınıda mesaj veriyorlar harekete geçin diye.

Serhat Ahmet Tan
Üye

geri sayım hicri takvime göre 10muharreme rast geliyor aşure günü hz hüseyinin öldürüldüğü gün

osman
Ziyaretçi

Serhat kardeşim ben takvimlere bakarak yeniden kontrol ettim ve aşura gününün 5 aralıga denk geldiğini gördüm acaba yanılıyormuyum kardeşim veya sizin hesaplama konusunda farklı bir yönteminizmi var aydınlatırsanız memnun olurum.Bu aşura gününde olması muhtemel gelişmeyi ben çözdüğümü düşünüyorum ama şimdiden bu bilğiyi insanlarımızla paylaşmayalım zamanı gelince yaşayarak herkes ne oldugunu görür inşaallah.

Serhat Ahmet Tan
Üye

27 kasım 1 muharrem olduğuna göre 7 aralıkda 10 muharrem oluyor

Serhat Ahmet Tan
Üye

Bu geri sayım için daha fazla açık konuşamıyorum ama HÜSEYİN ismi ve hz. hüseyinin öldürldüğü yer yada mezarının bulunduğuyer olarak IRAK ile bağlantısı bulunduğunu rahatlıkla söyleyebilirim kimin yaptığı da önemii fakat bunu anlamak çok zor. ismi hüseyin olan önemli birisi suikast ile baskı altına alınıp belirli bir işe zorlanıyor olabilir konununda ırak ile ilgili olduğu düşünülebilir yada hiçbir şey ifade etmeyen bir şeydir.

hemicuda
Üye
hemicuda

İlluminati site kurar.

Özellikle bazı şeyleri sızdırıyorlar.Yoksa varlıklarını nasıl duyuracaklar.Yedi aralıkta birşey olursa(olacak)bu onların gizli olmadığı anlamına gelmeyecek ama kimse böyle bir örgüt var da diyemeyecek.Bazı toplantı tutanaklarını ile özellikle sızdırıyorlar.

Gizli örgütlerde evrim geçiriyorlar hatta birleşiyorlar(şirket birleşmeleri gibi).

Esrarengiz olmak büyülüdür büyülemeye yarar.

hemicuda
Üye
hemicuda

“bazı toplantı tutanaklarını BİLE” diye redakte etmek lazım sert anlam düşüşü olmuş.

hemicuda
Üye
hemicuda

Bence,

Hz.Hüseyin’in ölüm gününe denk geliyor ise.Alevi ve Şii dolayısı ile Caferi alemini hedef alan bir şey olma olasılığıda yüksektir.

Düşününce benim aklıma Suriye geliyor.

Suriye’ye müdahele Irak ya da Libya’ya müdahele etmek gibi olmaz.İran ve Rusya’nın müdahil olacağı kesindir.Karşılarında Nato varsa bunun adı dünya savaşıdır.

Serhat Ahmet Tan
Üye

müştak babaya göre önce sırada IRAK var SURİYE daha sonra bekleyip göreceğiz

hemicuda
Üye
hemicuda

Doğru algıladı isem Müştak Baba Türkiye Irağa girecek diyor.

İlluminati sitesindeki geri sayım muhtemelen bunu kast etmiyordur.

İlluminati sitesi Lidya müdahelesini de kast etmedi.

Nato’nun ya da USA’nın Suriye’ye müdahelesini kast ediyor olabilir İlluminati sitesindeki geri sayım.Çünkü Suriye’ye olan müdaheleye seyirci kalmayacak iki ülke var İran ve Rusya.Buda büyük çıngar kopacağının işareti.

Suriye ilerde Müştak Baba’nın dediği gibi referandum ile bize katılabilir ama Türkiye’nin Suriye’ye müdahelesi söz konusu bile olamaz.Buna çılgınlık denir.Gürcistan’ın başına gelen gelir.

Gürcistan’ın Esotya’ya müdahelesine Rusya seyirci kalmadı.Gürcistan’da bu müdaheleyi yapmaya tek başına karar vermedi.

Rusya kendi konumu tehlikeye girerse Nato ya da USA destekli müdahelelerin üstüne gidebiliyor.

Serhat Ahmet Tan
Üye

suriye ile ilgili yorumun ilginç ama anlıyamadığım şey hz. hüseyin ile suriyeyi nasıl birbirine bağlıyorsun hz. hüseyin kerbelada öldürülmedimi? orası IRAKda değilmi? benim bildiğim mezarıda IRAKda yoksa ben yanlışmı biliyorum? eğer hz. hüseyini bir şekilde SURİYEye bağlayabilirsen senin önerdiğin NATO saldırısına işaret olabilir şimdiye kadar rastlamadım ama eğer öyleyse MÜŞTAK BABA yazmış olabilir araştıracağım

hemicuda
Üye
hemicuda

Üçtür yazıyorum bir sebepten dolayı gitmiyor sanırım.

Hz.Hüseyin ile Caferi,Şii ve Alevi alemini ilişkilendiyorum.

Suriye’de Aleviler iktidarda.

Serhat Ahmet Tan
Üye

semboller kadim döneme ait ilişkiyi kadim dönem üzerinden kurman gerekir günümüz görüntüsü üzerinden herşeyi heryer ile ilişkilendirebilirsin bence suriye bağlantın geçerli olamıyor

Bunlar da ilgini çekebilir

Anahtar.Tv’den yeni proje: “Anahtarcı Yorumları”

Devamını Oku →