Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Politika  >  Güncel Yazı

11 EYLÜL: Yalanlar ve Gerçekler

Tarafından   /  11 Eylül 2011  /  7 Yorum

No Gravatar

Değerli Anahtar.tv okuyucuları,

2001’de akıl almaz bir komployla gerçekleştirilen 11 Eylül saldırılarının perde arkasını, bu terör eyleminin yıl dönümünde bir hatırlatma olması amacıyla sizlerle paylaşmak istiyorum. Hazırladığımız bu belgeseli sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim; nitekim saldırıların Amerikan Derin Devletinin bir komplosu olduğunun kesin ve yoruma yer bırakmayan delilleriyle birlikte izleyeceksiniz.

İyi seyirler dilerim…

11 EYLÜL YALANLAR VE GERÇEKLER from Hamza Yardımcıoğlu on Vimeo.

 

www.anahtar.tv

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
7 Yorum yazarları
YRDNR GLMSRSerhat Ahmet Tanhasanahmet tansemih Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Saliman
Ziyaretçi

bu konuyla alaklı zeitgeist adında bir belgesel izlemiştim,tamamen uyutulmuşuz

erdal kirli
Ziyaretçi
erdal kirli

ilginç

semih
Ziyaretçi

amerika dünya ticaret merkezini ırakı işgal etmek için falan yıkmadı. zaten afganistana da ıraka da defalarca girmişti.zaten ticaret merkezini bahane de göstermedi.Peki bu adamlar durup dururken niye yıktılar ? 160 milyar dolarlık altın. Altın demek 9 katına kadar para piyasaya sürebilmek demek. yani takribi 1 tirilyon dolar. dünya ticaret merkezinin bedeli 21 milyar dolar. Bunlar tabi 2. etkendi. birinci etken ise amerikan halkının din tercihleri. islam dininin etkilerini halk üzerinden kaldırmak. dolayısıyla siyaset üzerinden kaldırmak.25 yıl sonrası için bir bina yıkıp yön vermek hemde 2 büyük nesile.şuan amerika başladıgı yere geri döndü. ticaret merkezi yıkıldıktan sonra rahatlayan sözde ekonomi insanların… Devamını Oku »

ahmet tan
Ziyaretçi

Kimse konuşmuyor uçak tam kuleye çarptığı sırada kanatlarında biri kayboluyor bununla ilgili internette uçakların aslında olmadığı uydulardan kontrol edilen hologram görüntü olduğu yani sanal olduğuyla ilgili videolar var izleyin derim.Hatta bu hologram görüntüleri2008 yılında hz isa nın çarmıha gerilmiş resmi şeklinde gökyüzünde gösterdiler.Bu projelerinin adı blue beam.yakında sahte ufo saldırısı planlıyorlar gökyüzünde ufo görüntüleriyle uzaylıların geldiğine insanları inandıracaklar.Saldırıyıda yine uzaydan yapacaklar biz onlara müdahale etmek istesekte görüntüler gerçek olmadığı için işe yaramayacak.Bu olayları sahte mesih deccalın zuhur edip insanları sözüm ona uzaylı saldırısından kurtarması takip edecek çünkü herşeyi yapan zaten kendisi.Sonrasında önce mesihliğini ilan edecek.Kendine inananlaraa yalancı cennetini sunacak inanmayanlara… Devamını Oku »

hasan
Ziyaretçi

Arkadaşım şimdi her şey o kadar basit değil kusura bakma,kuleye çarpan uçaklar var ve kesinlikle gerçek,artı sanal ufo saldırısı yapacaklar diyorsun,onu yapabilirler ama ufo ve uzaylı olayı da tamamen gerçek,ilk önce bunları bilelim,yani adamların uydurdukları şeyler tam anlamıyla bir realite dir.
Uçaklar yoktu,ufo larda yok diyemeyiz.

Serhat Ahmet Tan
Üye

ismlerimiz benzediği için araya giriyorum ahmet kardeşim iddialara delil gerekir belgesele dikkat et delillerle açıklama yaparak sorular soruyor deccalin yapacaklarının uzaylı saldırısı şeklinde olacağını nereden çıkardın

YRDNR GLMSR
Ziyaretçi
YRDNR GLMSR

Bu konu ile ilgili Amerikan yapımı bir belgesel izlemiştim. Orada Arap Kökenli Teröristlerin önceden bombaları, katlara yerleştirilmiş olabileceğini belirtiliyordu..
Kendi kendilerine yapıp, Hem müslümanları suçladılar, hem ekonomilerini….. Bir taşla bir çok kuş vurdular. Diye düşünüyorum.
Ayrıca bu güne dönersek; 97 kişinin öldüğü patlamaya bakarsak. İki Patlama… İkiz Kulelerde de arka arkaya meydana gelen patlamalar..Stil……
Sizlere Bayılıyorum. Sizleri Okumadan Güne başlıyamıyorum.( Geçmiş de olsa okuyorum)
Sizlerin yazılarınızı, kitaplarınızı, videolarınızı bir satır dahi olsa yazınızı okumadan günümü geçiremiyorum. ( Bizlere subliminal mesaj mı gönderdiiz bilemiyorum artık)

Saygılar.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →